Видео: Кога бабичка ќе земе палка во раце! :)))

26 декември, 20110
Видео: Кога бабичка ќе земе палка во раце! :)))

Хокеј на лед и не е така тежок спорт, ќе ви каже 59 годишната Бренда Хјуит.

Оваа бабичка освои автомобил со само еден замав на ледот.

httpv://www.youtube.com/watch?v=ccZqU8rJjTs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma