ВИДЕО: Омар Шариф исшамарал обожавателка!! Бре мажиште невидено:(

28 октомври, 20111
yyyyy

Актерот Омар Шариф повторно имал напад на лутина. Тој видно нервозен удрил обожавателка додека се сликал на црвениот тепих. Всушност, Омар бил на филмскиот фестивал во Катар во четвртокот наутро, каде што се сликал со фановите.

http://www.youtube.com/watch?v=VbVZlzUpgrM&feature=player_detailpage#t=2s

Една девојка се обидела да се протурка преку редот, на што Омар нервозно изреагирал и ја удрил девојката. Само неколку моменти подоцна, девојчето позирало со него како ништо да не се случило.

На Омар ове не му е прв физички напад. Во 2003 година нападнал полицаец во казино во Париз, а во 2007 година тврдел дека тој не е виновен што нападнал еден човек кој наплаќал паркинг во Беверли Хилс.

One comment

  • kris

    28 октомври, 2011 at 20:54

    pravoto ime mu e Omar Shamar ;))

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş