Видео: Принцот Charles игра breakdance

7 мај, 20110
Видео: Принцот Charles игра breakdance

Новата интернет хит снимка е од поодминатите денови на принцот Charlles, на која се гледа како принцот игра breakdance или барем се обидува во тоа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi