ВИДЕО: Во Русија најдено тело на вонземјанин

18 април, 20110
w

Во Март оваа година во близина на местото Иркутск во Русија било пронајдено тело на вонземјанин. Според сајтот allnewsweb.com жителите на околното место пронашле машко тело на кое му недостасувале делови од телото. За автентичноста на видеото се уште немаме потврда, дел од јавноста шпекулира дека е оргинал а дел дека се работи за монтирана снимка, додека официјално не се потврди за што точно станува збор ќе можете да ја погледнете снимката и сами да се уверите.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi