Викторија Бекам сериозно повредена!!!

21 август, 20110
vicotia_beckham_625_AFP_hb_thumb

Иако тоа што се шпекулира за Викторија Бекам дека нема да се појавува во јавноста додека не се врати во линија, се чини дека бившата девојка од Спајс останува дома од здравствени причини. Според британскиот медиум Викторија сериозно го повредила својот ‘рбет и претрпува тешки болки.

Сопругата на згодниот Бекам, проблемите со грбот ги приметила за време на бременоста, а со раѓањето на малиот Харпер, нејзината состојба се влошила. Наводно го оштетила дискот, па, како што изјави извор близок со родителите на Бекам, без друга помош неможе ни да ја земе ќерката од креветчето.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit