Винона Рајдер би го жртвувала актерството за мајчинството

23 јануари, 20110
Winona-Ryder-1

Познатата актерка Винона Рајдер изјавила како воопшто не би и било проблем да се откаже од глумата во случај да треба да добие дете. Таа не би сакла нејзиното семејство да биде под лупа на јавноста, така да би си го променила животот и би се посветила само на семeјството далеку од блицевите на папараците. Таа исто така открила дека верува во брак и дека планира само еднаш во животот да се венча. Веројатно затоа и до сега немала ниту еден брак позади себе. Таа изјавила дека нејзините родители се во брак 40 години, и заради тоа имала високи критериуми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksiEskişehir Odunpazarı Escort Işıltı