Вистинска пејачка и во временски неприлики

21 јуни, 20110
Вистинска пејачка и во временски неприлики

Ако успееш да ја задржиш вистинската интонација при вакви услови, значи станува збор за вистински пејач.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/