Во напад на бес му ги одгризала тестисите на поранешното момче! Woow…права тигрица:)))

30 октомври, 20110
mad woman

На еден кутар Британец докторите успеале да му ги пришијат тестисите откако му биле одгризани од страна на неговата девојка. Се уште не е познато што точно ја налутило неговата девојка.
Марија Георгина (43) се појавила во судот откако била обвинета за ужасен напад врз нејзиното момче, 45-годишниот Мартин Даглас од Њукасл, Англија.
По инцидентот, Даглас сам се јавил на брзата помош, но болката била толку голема што операторите не биле во можност да разберат што тој точно зборува.
Лекарите кои пристигнале на местото на настанот повикале полиција, која веднаш ја уапсила Марија поради предизвикување на сериозни физички повреди.
Несреќниот човек итно бил опериран и тестисите повторно биле “сигурни” на своето место. Човекот ќе мора да помине неколку дена во болница додека не закрепне од операцијата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi