Во стилот на Северина…

18 јули, 20110
severina2

Николку илјади леѓе присуствувале на концертот на Севрина во дискотеката Аурора. Дека атмосферата се загреала, зборуваат и фотографиите од занесот на Северина.

Таа дала се од себе во текот на настапот, без сомнение. Се појавила во кратко здолниште, па додека играла, повеќе внимание привлекувало она што се крие под здолништето, отколку нејзините песни. Како и да е Северина знае како да не ве остави рамнодушни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit