Возел 4километри во спротивна насока, за забава

9 март, 20110
vozel-vo-sprotivna-nasoka-od-zabava

49 годишниот маж од Северен Глендал, возел 3 милји во спротивна насока од забава. Иако не возел со голем абрзина, возел со 30 км на час, сепак успеал да предизвика метеж во сообраќајот. Бил приведен од страна на полицијата, при што било утврдено дека тој не бил под дејство на алкохол или некакви дроги. Тој дал изјава во која вели дека тоа го направил само заради забава.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi