За една година Џ. Џејмс ја изневерил Кат Вон Д со 19 жени!? Е бреее фраериште невидено:)))

15 ноември, 20110
40051_story__jesse_james_and_kat_von_d

Кат Вон Д ја откажала веридбата и напишала на Фејсбук дека поранешниот сопруг на Сандра Булок, Џеси Џејмс цело време ја изневерувал со други жени и за него мисли дека е големо “копиле”.
Мислев дека не е возможно да е толкаво ‘копиле”. Џеси цело време ме изневерувал со други, напишала на Фејсбук, Кет Вон Д(29). Џеси Џејмс (42) наводно ја изневерил кралицата на тетоважите со 19 жени.

– Тој е измамник во душата – се пожалила Кат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi