Забранети фотки од плажа

2 август, 20110
naslovna plaza

Вака изгледаат познатите на плажа. Малку поинакви кога ги гледаме на Оскарите, Гала вечерите… Овој пат нема фотошоп, нема шминка, нема цел тим зад себе за да изгледаат беспрекорно. Овие фотографии би се забраниле со сигурност кога тие би ги виделе, бидејќи изгледаат сосема спротивно од она што тие сакаат или барем се трудат.

Донатела Версаче
Џек Николсон
Џим Кери
Џулија Робертс
Мег Рајан
Роберто Кавали
Розен Бар
Сара Џесика Паркер
Ума Турман

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi