Зачекорете модерни оваа есен

8 август, 20110
naslovna

Директно од модните писти ви ги нудиме најмодерните чевли за оваа есен – зима, 2011-2012 година. Овој пат станува збор за модниот бренд Ann Christine.

Во оваа колекција на чизми преовалдуваат кафените и крем нијанси, но и тегет варијантите. Крзното е застапено како главен моден детал. Ги има најразлични, од рамни и едноставни на врзување, па се до елегантни на високи потпетици со бујно крзно. Погледнете дел од она што Ann Christine го спремија за вас:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi