Зошто на Обама му беше смешен вицот за Осама?

4 мај, 20110
Зошто на Обама му беше смешен вицот за Осама?

На годишниот прием на дописниците на Белата Куќа кој се одржа во саботата вечерта, кога веќе Обама ја одобрил акцијата за убиство на Осама Бин Ладен, никој не придавал голема важност на вицот за терористот, освен американскиот претседател.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi