50 Cent чувствува дека набрзо ќе умре: Ќе се повлече од музичката сцена!

5 јануари, 20120
50cent

50 Cent во последно време не се чувствува најдобро, барем ако судиме по неговите статуси на Twitter. Раперот објавил дека тој смета дека нема да живее уште долго. Набрзо објаснил што подразбира под тоа, бидејќи неговите обожаватели се ѓокирале кога ја прочитале оваа порака.

“Да бидеш свесен дека животот е краток не е самоубиство, ќе бидам добар дури и ако вечер умрам”, појаснил раперот. “ Немам веќе ништо да кажам. Нема да ја промовирам мојата музика”, додава 50 Cent. Помеѓу него и неговата издавачка куќа имаше несогласување и се разочарал од музичката индустрија, а својот последен албум тој самиот го продуцираше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber