Адел не ја испуштa оваа прилика…Ќе му се усели на дечкото дома :)))

11 јануари, 20120
adele

Адел има снимено два албуми, стекна светска слава и богатство, но среќа во љубовта досега немаше. Сепак, работите од неодамна се сменија. Во Мајами ги поминала празниците, и тоа во друштво на Симон Конецки, своето ново момче. Фотографиите од среќниот пар се појавија насекаде, а на нив е очигледно колку се среќни. Прегратките, насмевките и бакнежите јасно покажуваат дека Адел конечно е задоволна.

Среќната двојка одлучи да го направи следниот чекор, така што тие веќе бараат вила која би ја купиле за својот заеднички жеивот. “Адел е посреќна од било кога. Одамна вака среќна ја немам видено. Поминува многу време со Симон и бараат заеднички дом. Неговата работа е во Брајтон, па таа сега бара дом таму. Сакаат да живеат заедно”, изјавил близок пријател на Адел.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber