Адриана Лима сними секси видео спот за Super Bowl….ама сексииии :)))

29 јануари, 20120
adrianalimakiayoutube

Пред почетокот на големото финале на американскиот фудбал, Super Bowl, беше објавена најавната реклама за новиот модел на Kia, а го сними прекрасната манекенка Адриана Лима. За да ја видиме реклама во целост, ќе треба уште малку да почекаме :(((.

httpv://www.youtube.com/watch?v=UIFW_HtD7Wo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma