Адријана открива како Марко го освоил нејзиното срце!? :))))

1 февруари, 20120
Adriana-Lima-Valentine-016

Eдна од најплатените светски супермодели, Адријана Лима, открила за американските медиуми како нејзиниот сопруг, Марко Јариќ, ја освоил.

“Никогаш нема да го заборавам нашиот прв состанок. Дојдов дома после се и таму ме чекаше изненадување. Мојата куќе до врвот беше исполнета со прекрасни црвени ружи. Никогаш немав добиено толку ружи. Со тоа ме освои”, се присетила со насмевка убавата манекенка.

Лима изјавила дека многу се радува на овогодинешниот Ден на вљубените.

“Марко и јас се венчавме на Денот на вљубените пред три години, тоа за нас е посебен датум. Веројатно ќе одиме некаде на вечера, а особено се радувам на подароците. Се прашувам со што ќе ме изненади оваа година”, додава Лима.

Колку е важен тој датум за Адријана и Марко кажува и името кое и го дале на нивната двегодишна ќерка, Валентини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber