Ана Николиќ се ‘пали’ на жени

13 декември, 20120
ana-nikolic1

Ана Николиќ сака да интригира, а тоа го направила и гостувајќи во емисијата ‘Без маски’!

Ана пред неколку години во емисијата Ami G Show ја бакна својата колешка Јелена Карлеуша. А овој пат на прашањето со која личност од женскиот пол ‘сочно’ би се бакнала, таа без размислување одговорила – Моника Белучи!

Пејачката уште еднаш покажа дека сака да провоцира, но и дека експериментирањето не и е непознато. А можеби по сите неуспеси, кога се мажите во прашање, одлучила да премине на жени…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber