Адријана Лима е новото лице на Mavi Jeans!

18 април, 20120

Супермоделот Адријана Лима на својот Твитер профил се пофалила дека е ново заштитно лице на брендот Мави.

Убавицата во најновата рекламна кампања за познатиот бренд одлично се снашла, па така ќе слушнете и како зборува турски. За оние кои не знаат, Мави е популатрн бренд на облека од Турција, најпознат по својот одличен  џинс.

Како ви се допаѓа рекламата со преубавата Адријана?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi