Анѓелите на Викторија Сикрет, повторно неодоливи!!!

14 февруари, 20120
news_21497

Анѓелите на Викторија Сикрет, Миранда Кер, Адриана Лима и други, се фотографираа за новиот “VMAN Bonus Pin-up” календар. Уште еднаш се покажаа неодоливи и зошто се сон на секој маж.

Прекрасните девојки и овој пат ја покажаа својата совршена фигура и облини на кои голем дел од женската популација им завидува.

Миранда Кер позираше во светло син градник и хулахопки со иста боја, а нагоре беше облечена со розова јакна од сатен. Таа во календарот ја доби улогата на “Мис април”.

Адриана Лима во градникот со длабок израз, црни “жешки панталони” и транспаренти ракавици, го претставува месец мај.

Лили Олдриџ, исто така се приклучи кон снимањето, облечена во бледо розова комбинација со ружа на појасот и голем венец од цвеќиња на главата.

Кендис Свонпул се појавува во еден вид на класична комбинација, вклучувајќи бела долна облека, бели салонки и ракавици.

“Желбата за жена од соништата постојано ги држи будни мажите. Ако една жена може да се доближи до совршенство, тогаш тоа е дефинитивно еден од овие анѓели на Викторија Сикрет”, стои во описот на календарот.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma