Англичанец повторно се земал со сопствената сопруга, ама овој пат и тој е жена! :)))

10 јануари, 20120
133402

Бери и Ен Вотсон од Лондон после девет години брак повторно ја обновија својата љубов, откако сопругот Бери, го променил полот и името во Џејн.

Бери, односно сега Џејн и Ен се запознале додека тој бил возач на автобус. Тој уште од тогаш имал желба да го промени полот. Тој постојано го криел тоа од својата сопруга, која полека почнала да се соменва во него и забележала дека со  него нешто не е во ред. Додека таа била на работа, тој се облекувал како жена, а така се претставувал и на интернет форумите.

На крајот тој се и признал на Ен, а таа го подржила во намерата да си го смени полот. Затоа набрзо следела уште една венчавка.

„Супер е чувството. Сега со мојот „маж“ можам да си разговарам за мода и фризури. Ми недостасува нешто од оној стариот Бери, но среќна сум што положив заклетва на верност со личноста која сега е задоволна со она што е“, изјавила Ен за медиумите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber