Апсолутно неодолив! Најмалиот автомобил во светот! :)

24 март, 20120
Апсолутно неодолив! Најмалиот автомобил во светот! :)

Модереното време го направи своето….државите станаа пренаселени со луѓе и преплавени со автомобили. Сепак, постои решение за овој глобален проблем, а тоа е најмалиот автомобил во светот.

Погледнете како изгледа:

httpv://www.youtube.com/watch?v=dJfSS0ZXYdo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/