Австриец со години ја силувал жената, синот, внукот, посвоената ќерка и нејзините другарки

27 март, 20120
slika

Еден австриец на возраст од 66 години е уапсен и осомничен за долгогодишно силување на целото свое семејство, вклучувајќи го и синот, внукот, посвоената ќерка па дури и нејзините другарки.
Тој моментално се наоѓа во притвор во Гарестен и одбива да ги прифати сите оптужби. Вистината била пријавена од страна на неговата жена, која изнела неколку сериозни оптужби во кои се вклучени повеќе животи.
Таа тврди дека оптужениот во последните дваесет години неколкупати ја силувал, а другите жртви периодично ги силувал во последните 4 години. Сите жртви, освен сопругата се на возраст од 10 до 16 години. Портпаролот на германското обвинителство, Андрес Печастек изјавил дека во наредните две недели ќе биде испитан осомничениот и сите потенцијални жртви.
Дополнителна причина за неговото испитување е и барањето од Центарот за социјална помош, каде проблемот го пријавила и посвоената ќерка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber