Баба Ивана се подмлади со нов дечко :)))

15 февруари, 20120
Ivana Trump Shows Off Her Bikini Body

И оваа зима Ивана Трамп дојде на одмор на Карибите – и повторно “презентираше“ нов дечко. 63-годишната поранешна сопруга на милијардерот Доналд Трамп стапуваше во брак четири пати, а исто толку пати и се разведе. Од последниот развод во 2009 година, редовно ја гледаме во друштво на многу помлади мажи.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma