Бијонсе со обожавателите ги споделила своите посебени моменти!

27 декември, 20120
beyonce

Бијонсе е многу претпазлива кога станува збор за нејзиниот приватен живот.

Сепак, со нејзините фанови се повеќе ја дели својата интима и приватни моменти надвор од рамките на сценското осветлување.

Изминатата година ја одбележа раѓањето на нејзината прва ќеркичка. Блу Ајви тогаш гордо ја покажаа на светот, но подоцна ја чуваа и сокриваа од рефлекторите.

Nine months old today: The 31-year-old singer posted a snap of her daughter's foot

Секоја нова фотографија која Бијонсе ја поделила со своите обожаватели не го открива нејзиното лице, но ја открива помеката страна на светската дива. Фотографијата која е објавена е снимена во септември за време на луксузниот одмор на јахтата каде Бијонсе го прославила роденденот. Објавила и фотографија од стапалата на Блу Ајви кога малата наполнила 9 месеци и своја фотографија кога го превземала местото на пилотот!

Captain Bey: The singer also posted snaps of herself in the pilot's seat in a private plane

Emergency exit: Beyoncé was also seen leaving the cock pit smiling

Храбра и своја, Бијонсе најавила и снимање на новиот албум кој нејзините обожаватели едвај го чекаат!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber