Бившиот дечко на Адел е оженет со едно дете…Адел, навистина нема среќа во љубовта :(((

18 јануари, 20120
vogue-october-82

Популарната пејачка Адел неодамна објави дека е во среќна врска и на јавноста го претстави својот нов дечко, но нејзината среќа не траеше долго. Шармантната пејач беше шокирани од веста дека нејзиниот дечко има дете и е оженет.

Сајмон Конечки е оженет, но неговиот развод е во тек, а многумина веруваат дека не е воопшто убаво што во јавноста се појавува со друга жена, иако официјално уште не е разведен.

Триесетгодишниот Сајмон има петгодишна ќерка од дизјанерката Клер Фишер.

Двојката по шест години во брак, одлучи да се разведе дури во 2010 години, но процедурата е сеуште во тек.

Во моментот кога Адел изјави дека Сајмон е најубавото нешто што и се случило во животот, ја дозна шокантната вест која многу брзо се прошири низ целиот свет.

Портпаролот на Адел не сакаше да ги коментира овие гласини, така што на јавноста и е сеуште скратена информацијата од прва рака.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber