Боки 13 пие хормони за да стане машко! Боки кај тебе тешко дека нешто ќе помогне:)

3 јануари, 20120
boki 13

Контроверзниот македонски шоумен на самиот почеток на годината ни донесе шокантни вести. По најавуваната биографија која ќе открие многу работи и шоуто во Белградската арена, не информираше уште за нешто…

-Веќе започнав со процесот на промена на полот – пијам хормони за да станам машко! Сепак, ја поздравувам идејата дека државата плаќа за промена на полот, бидејќи така ќе има повеќе среќни и задоволни луѓе. Тоа е голем чекот кон Европа, изјавил низ смеа Боки 13.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber