Босанците измислија нова спортска дисциплина! Скок во снег! :)))

6 февруари, 20120
142406

Босна и Херцеговина одамна нема видено волку снег, а тоа веројатно ги измами граѓаните прават секакви снежни глупости.

Скокање во снег дефинитивно е една од омилените активности овие денови, бидејќи на интернет се појавија мал милион клипови од скокови во снег.

Скок од мост, скок од тераса, скок во гаќи и што уште не. Едно е сигурно инспирација за правење глупости не им недостига.

httpv://www.youtube.com/watch?v=P4ZkN9G460Q

httpv://www.youtube.com/watch?v=NZ81fc-c_Gw

httpv://www.youtube.com/watch?v=PtGP8wM4yn0

httpv://www.youtube.com/watch?v=9pHhDU96bLs

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber