Брачните маки секојдневно оставаат се поголема трага на Деми Мур! Таа е на работ на анорексија

15 јануари, 20120
wenn3684440

Деми Мур од 2005 година беше во брак со Ештон Качер, а од кога протекоа информации дека сопругот Ештон ја изневери, акерката со секој нареден ден изгледа се полошо.
Деми одлучи да се разведе, а таа одлука на неа остави трага. Деми Мур со најстарата ќерка Румор се појавила на забавата на Шон Пен облечена во тесен црн фустан кој ја открил нејзината премногу слаба фигура.


Особено впечатливи и биле нејзините слаби нозе, со што ги поттикна гласините за анорексија.
Актерката неодамна зборуваше за своите љубовни стравови, но и за своето тело.
“Денес многу повеќе го прифаќам своето тело и не мислам само на тежината туку и на сите промени кои се случуваат додека стареам. Не сакам да ме доживуваат како слаба, да зборуваат таа е премногу слаба и не изгледа добро”, отворено признала Деми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber