Бред и Анџелина се скарале пред венчавката?!

28 април, 20120
t543

Најславниот холивудски пар, наводно се уште не ги решиле сите работи околу венчавката, а најголем проблем и причина за кавгата наводно била дали ќе биде поканета пораншената сопруга на Бред, Џенифер Анистон.

Според американскиот магазин, ОК, кавгата меѓу Бред и Анџелина започнала околу тоа каде ќе се одржи венчавката, а потоа преминала и кои гости ќе бидат поканети.

„Анџелина сакала да ги покани своите бивши Били Боб Торнтон и Џони Ли Милер. Бред мислел дека тоа е непочитување кон него, па едноставно и вратил дека треба да ја поканат и Џенифер. И тоа било крај на дискусијата“, изјавил сведок за магазинот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber