Брендот Splash со футуристички календар за 2012 :)))

9 јануари, 20120
jdropte

Фотографот Tejal Patni под силно влијание на филмовите со содржина на научна фантастика реши во овој календар за модниот бренд Splash, девојките да ги претстави како жени од иднината.

Погледнете ги 12-те фотографии од овој календар:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber