Британката која влегла во климакс на 17 години!

10 април, 20120
uui

Лиза Барт (31) со голема среќа успеала да остане бремена.

Британката Лиза Барт со години се обидувала да остане бремена, а потоа тестовите покажале дека тоа е невозможно, поради тоа што  од својата 17-та година е во климакс. Сепак, Лиза успеала да роди здраво дете, но после напорни и долги хормонски терапии.

Докторите пред тоа и рекле дека таа никогаш нема да може да има деца. Чудото се случило во 2008 година. Лиза заминала на лекар каде и рекле дека е петти месец бремена. Таа го родила синот Лијам, а сега се надева дека ќе роди уште едно дете.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/