Бритни изненади: Во ова издание досега не сте ја виделе!

29 ноември, 20120
britni

По пејачката Бритни Спирс снимила нов спот за песната ‘Scream & Shout’ со член од Eyed Peasa will.i.am и покажа дека во неа сеуште има нешто посебно!

Бритни во новиот спот за песната ‘Scream & Shout’ покажала дека сеуште има нешто ново со што може да ги изненади своите обожаватели.

Овој пат тоа не е само новото вокално изразување, туку и фигурата, бујната фризура и заводливиот избор на облека. Бритни во ова издание никој не ја видел, ниту слушнал, а нејзиниот колега will.i.am не може да најде доволно пофални зборови за познатата поп пејачка.

“Работа со уметник како Бритни е причината поради која сакам да создавам музика. Таа ја сака музиката еднакво како и јас и исклучително сум горд на оваа песна. Ова е највозбудливата песна на која работев веќе подолго време!”, изјавил will.i.am.

Бритни со дуетот со познатиот член на Black Eyed Peas доакажа дека од неа може уште многу да се очекува.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber