Чанти од Guess за празнично расположение

5 декември, 20120
1

Искрено, малку тешко ја поврзуваме оваа разголена фотосесија и декемвриските празници. Но штом Guess избрале да ги претстават божиќно-новогодинешните аксеосари, претворајќи ја Сандра Хелберг во интересна пин ап девојка, ние немаме ништо против.  Препознајте која од прикажаните чанти ќе го пренесе писмото до Дедо Мраз.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit