Чарли Шин: Се сменив, повеќе не сум луд :)))

10 јануари, 20120
carli shin

Чарли Шин тврди дека поминало “лудилото” во кое неодамна западнал и поради кое добил и отказ од снимањето на серијата “Два и пол мажи”. Актерот сега е сосема поинаков, тврди и дека својата лоша фаза сака да ја остави во минатото.

“Повеќе не сум луд. Тоа беше епизода. Друг човек сум сега, не оној што бев до вчера, сега имам поблаг и позрел план”, вели актерот.

Актерот во моментов работи на снимање на серијата  “Anger Management”, во кој глуми терапевт, и вели дека со оглед на околностите,веќе спровел истражување за улогата, бидејќи и сам морал да помине курс за контрола на бесот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber