Чудесната жена Миранда Кер!

26 јануари, 20120
миранда кер

Австралиската манекенка и ангелот на Victoria’s Secret Миранда Кер, позирала облечена во костим на хероината Чудесна жена  (Wonder woman) за насловната страна на магазинот “Грација”.

Сопругата на Орландо Блум се трансформира во суперхерој за насловната која го слави Денот на Австралија.

Костимот на Чудесна жена во кој позирала, специјално е дизајниран за неа од страна на свстралискиот дизајнер Алекс Пери, а кога требала да го соблече, Миранда со порила со австралиското знаме.

Погледнете!

http://www.youtube.com/watch?v=BaG0St-_FjY&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber