Да се потсетиме на убавините на нашиот свет

8 јануари, 20120
(42)

Има толку многу прекрасни места во нашиот свет кои благодарение на фотографите можеме да ги посетиме без да ги напуштиме нашите домови. Заборавете на секојдневието, обврските и проблемите, само за неколку моменти и препуштете се на убавината на нашата планета, прекрасните пејзажи насликани од природата, но и од модерните чуда на човекот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber