Дали може Софија Вергара да ве натера да се храните здраво?!?!

24 април, 20120
sofiavergara_23042012_screen625

Една од најубавите жени во Холивуд, Софија Вергара, се приклучи во новата рекламна кампања за Бургер Кинг и го привлече вниманието на нивното ново, поздраво мени.

Иако станува збор за реклама за здрава исхрана, Софија Вергара успеа да додаде огромно количество на сексапил, а единственото прашање е дали тоа е доволно за љубителите на храмбургери да се префрлат на здрава исхрана. Во секој случај, Софија Вергара е повторно секси, а тоа е доволно.

Бургер Кинг во оваа рекламна кампања вклучи и некои други познати имиња како што се Селма Хајек, Дејвид Бекам и Џеј Лено.

httpv://www.youtube.com/watch?v=hukyN3ltxSw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi