Дали вака би можело да изгледа кралското дете?!

4 декември, 20120
dete

Форензичарот Џо Малинс, специјалист за скицирање, направи слики на кои прикажува како би изгледало детето на Кејт и Вилијам.

Велика Британија нетрпеливо го чека наследникот на кралската двојка, а вака ќе изгледа нивното дете.

Според Малинс, ако е момче ќе ги наследи ушите на принцот Вилијам, ќе има сини очи и потемен тен, а доколку е девојче, ќе има срцевидно лице и сини очи. Очекувано, за бебето се вели дека ќе биде преубаво.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber