Дејвид Бекам: Морам да заработам многу пари, скапо е да имаш ќерка! :))))

20 јануари, 20120
David Beckham is a doting dad

Англискиот фудбалер Дејвид Бекам кој неодамна го продолжи својот договор со ЛА Галакси, им открил на амриканските медиуми дека ослучил да остане во САД, бидејќи неговото семејство таму е среќно. По три сина, неговата ќерка чини малку повеќе. Не ништо ново дека Викторија Бекам обожава да ја облекува Харпер во дизајнерска облека, но тато сетоа тоа го плаќа.

Двојката имаат три сина, 12 годишниот Бруклин, 9 годишниот Ромео и 6 годишниот Круз: ”Имам тројца неверојатни синови, го обожавам, но Харпер е моето прво девојче и со неа сум многу внимателен. На неа се е женствено, како јаде, како се движи, како изгледа. Среќен сум што најпосле имам ќерка, но драго ми е и дека има три постари браќа и татко кои ќе внимаваат на неа”, изјавил грижниот Дејвид.

“Нејзината облека е неверојатна. Добро е што потпишав две-годишен договор. Имав и други понуди од други клубови од целиот свет и не ги разбирам. Имам 36 години и едноставно не очекував”, признава фудбалерот. Одлуката сепак ја донел поради семејството: “Ова е најдобро за моето семејство. Сакаме да живееме во Лос Анџелес. Ја прифативме оваа култура и не сакаме да заминеме. Кога ќе се ожените и имате деца, приоритетите се менуваат. Сега имам три супер момчиња и мало девојченце на кои морам да внимавам. Тие се на прво место”, додава грижливиот татко.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber