Деми Мур деталите од бракот со Ештон ќе ги преточи во книга! Ако нема веќе љубов, нека има парички :)))

9 јануари, 20120
demi-moore

Актерката Деми Мур очигледно ќе заработи од разводот со познатиот актер Ештон Качер.

Деми потпишала договор со издавачката куќа “Харпер Колинс” за пишување на книга во која ќе ги открие сите тајни од шест годишниот брак со младиот актер.

Надоместокот кој Деми ќе го добие за откривањето на деталите од нејзиниот брак со Ештон изнсува два милиони долари.

“Книгата за бракот со Ештон ќе стане вистински хит, сигурни сме во тоа”, соопштиле од издавачката куќа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber