Деми Мур се соблекла пред 30 години и изгледала вака! :))))

27 јануари, 20120
demi

Откако јавно призна дека на нејзиниот брак со Ештон Качер дојде крај, актерката Деми Мур е на удар на јавноста повеќе од било кога. Често се расправа за нејзината линија и можните проблеми во изхраната. Еве нејзина фотографија од пред 30 години, па сами проценете дали сега е сепак малку послаба?

Лошите вести за 49-годишната актерка не престануваат да циркулираат во медиумите. Откако заврши во болница поради епилиптичен напад, се шпекулира дека Деми се предозирала со алкохол и таблети за слабеење.

Иако нејзиното нарушување во исхраната не е потврдено, ако ја споредиме фотографијата од пред 30 години и овие денес, јасно се гледа дека Деми има проблем со својот одраз во огледалото.

На почетокот на својата кариера, во раните 80-ти, Деми Мур снимила секси едиторијал за магазинот Пентхаус. Според се, од тогаш многу работи се промениле во нејзиниот изглед, но и во животот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber