Дневна НЛО активност над Велвин Гарден во Англија

5 февруари, 20120
as

Ова видео беше снимено на 1 февруари над Велвин Гарден, гратче во реонот Хертфоршир, Велика Британија.

 

httpv://www.youtube.com/watch?v=RcwDQOtLqU4

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma