Добила отказ бидејќи премногу работела!!! :) И тоа има! :)))

19 јануари, 20120
workhomeREX_468x320

Шерон Смајли татко и ја учел дека успехот доаѓа по напорна работа. Но вредната 47 годишна Шерон од американскиот Ривердејл работела се додека не добила отказ, пренсуваат локалните медиуми.

Таа работела 10 години како рецепционерка во компанија за недвижности. Еден н таа одлучила да не замине на паузата за ручек туку да остане и да заврши некои обрвски. Истиот тој ден добила отказ.

Таа била отпуштена под изговорот дека лошо се однесувала на работа и била непослушна.Шерон работела од својата 19-та година, кога го напуштила факултетот за да се грижи за својот дин.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber