Долната облека на Шерил Кол на продажба

5 јануари, 20120
cheryl-cole-001

Вработените кои работеле во куќата каде што пејачката живеела најдоа начин како да ги зголемат своите приходи…

Вработените во Агенцијата која изнајмува луксузни станови во скапиот дел на Лондон, Хедли Вуд дополнително заработувале нудејќи им на фановите разгледување на поранешениот дом на Шерил.

Долната облека која вработените ја нуделе на продажба не е украдена, туку пејачката ја оставила кога заминала од својот дом во Лондон.

Новинарот кој ја откри целата работа најпрво се претставил како потенцијален, на што вработениот одговорил: “Да, имаме облека на Шерил. Имаме гаќички, маици, градници… Колку сакате да ми дадете за да сликате внатре? Или сакате да дадете понуда и да разгледате и да купите“?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber