Донесен нов закон: Нема секс на жичара во Кина

3 мај, 20120

Локалните власти во провинцијата Хенан во Кина донеле закон за забрана на сексуални односи на жичарите.

Законот е донесен откако луѓето кои работат на жичарите забележале дека се почесто млади парови имаат секс токму таму.

“По многубројни жалби властите биле присилени да го запрат ваквото однесување на младите“, пишуваат локалните медиуми.

На сите кабини бил поставен знак за забранет сексуален однос за време на возењето.

httpv://www.youtube.com/watch?v=WuKv2YlWv38

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi