Двете другарки снимаат дует – Ријана & Шерил Кол :)

17 јануари, 20120
news_19034

Ријана и Шерил Кол, наводно ова недела во Лос Анџелес ќе снимат дует.

Daily Star објави дека овие два популарни пејачи веќе долго време се подготвуваат за вакво нешто, но до сега немале време за да го реализираат, поради натрупаната агенда за работа.

Шерил е многу популарна во Велика Британија, а дуетот со Ријана ќе и биде отскочна даска за здобивање на светска слава.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber