Џастин Бибер во ринг?!

7 мај, 20120
justin_biber

18-годишната тинејџерска икона Џастин Бибер завршил во ринг за бокс! Сепак, неговите обожавателки не треба да се грижат, тој само ја честитал победата на својот нов пријател Floyd Mayweather над Miguel Cotto.

Всушност, Флојд го почестил Бибер со најдоброто место во Гранд Гарден Арена. По победата на Флојд, Бибер со Лил Вејн и 50 Cent, кои исто така го следеле мечот, позирале за фоторепортерите со победникот.

Инаку, пред борбата, Флојд и Џастин се дружеле во соблекувалната, а кога се појавил Џастин во рингот го носел и неговиот појас.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi