Џеј Ло на дечкото неделнo му дава по 10.000 долари??? :)))

13 јануари, 20120
1

По богатите мажи со кои беше во врска и во брак, Џенифер Лопез сега се залета по 24 – годишниот Каспер Смарт на кому поради неговата лоша финансиска состојба, одлучила да му дава деделен “џепарац”.

Џенифер Лопез (42) одлучила дека треба да му дава по 10.000 долари неделно на својот дечко, танчерот Капер, за тој да може да располага со пари, а не таа да плаќа се.

“На Џенифер не и се допаѓа што секој пат кога одат на вечера таа мора да ја вади кредитната картичка и да плаќа. Се надева дека сега Каспер нема да треба два пати да размисли пред да купи подарок за нејзините деца или пред да ја однесена романтичен викенд. Таа може сама да се грижи за себе, но е традиционална во тоа што сака мажот да превземе иницијатива”, открива близок извор.

Ова очигледно не го воодушевило нејзиниот поранешен сопруг Марк Ентони, исто како ни тоа што неговите деца, малдиот танчер почнале да го нарекуваат тато.

Тој смета дека за Џенифер, младиот Каспер е само афера со цел да се чувствува подобро по разводот .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber